Ofset Baskı

1920’li yılların sonunda Türkiye’de taş baskı yapan ilk teneke matbaasından bu güne gelişen ve değişen teknoloji ile artık çok özel baskıları tesisimizde yapabilmekteyiz.

Son yıllarda yapılan yeni yatırımlarla Türk teneke ambalaj sanayisi, modern baskı hatları yönünden birçok Avrupa ülkesini geçmiş ve baskı kalitesi yönünden ileri ülkelerin seviyesine çok yaklaşmıştır.

grafik-tasarim-icin-yararli-web-siteleri

Türkiye’de yeni teknolojiye sahip, modern baskı hatlarını kullanan firmalardan biri olan Temiz İş Teneke Ambalaj bünyesinde bulunan UV Baskı Makinası , Dört renkli Matbaa hatları, İki Renkli Matbaa hatları ve Silver lak hatları ile baskıda gücünü gün geçtikçe geliştirmiştir.

Temiz İş Teneke Ambalaj bünyesinde çalışan grafik & tasarım ekibi, müşteri talepleri ve müşteriden gelen tasarımları çok büyük bir titizlikle baskıya hazırlamaktadır. Matbaa teknolojisine yaptığı son yatırımlar ile ve bünyesinde bulunan teknolojisi ile hem kendi değerli müşterilerine hem de dışarıdan gelen baskı taleplerine cevap vermektedir. Türkiye için ve yurt dışı bir çok firmanın metal ofset baskı işlerini büyük bir özenle yapmaktadır.

ofset-baski-makina
ofset-baski-makina-2
EN TR