Hakkımızda​

Temiz İş Teneke Ambalaj 1995 yılında Adana da kurulmuştur. Sektörde hızla yerini alarak kurumsallaşma yolunda ilerleyen firmamız 2004 ’den bu yana Adana Organize San. Bölgesinde 40.000m² alan üzerinde 30.000 m²’si kapalı olmak üzere Teneke Ambalaj , Taç Kapak ve Plastik Enjeksiyon olmak üzere 3 farklı sektöre üretim yapmaktadır.

Teneke Ambalajda; Bitkisel yağlar, Margarin, Bal, Glikoz, Peynir, Zeytin ve Zeytinyağı gibi gıda sektörlerine , gıda sektörü dışında Boya, Tiner, Madeni yağ ve Antifriz gibi teneke kutularla bir çok kurumsal firmaya özel ürün üretim yapmaktayız.

Taç Kapakta; Birçok kurumsal Maden suyu ve Gazoz firması başta olmakla üzere gazlı içecek sektörüne de üretim yapmaktayız.

Plastik Enjeksiyon’da; Yoğurt, Peynir, Zeytin ve Glikoz gibi gıda sektörlerine, Boya, Yem katkı gibi diğer birçok sektöre plastik ambalaj üretim yapmaktayız.

Metal ofset baskı üzerine yapılan son yatırımlarımızla hayat verdiğimiz ambalajlarla müşterilerimizin ürünlerini en üst düzeyde kaliteye getirerek daha da büyümeyi hedefliyoruz. Sağlıklı bir toplum için sağlıklı tüketim mallarına ihtiyacımızın olduğu günümüzde müşteri memnuniyetini ve piyasa taleplerini her zaman göz önünde bulundurup, teknolojiyi yakından takip ederek sürekli yatırımlar yapmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin üst düzey kalitede metal ambalaj ihtiyacını doğru zamanlama ile teslim ediyoruz.

Temiz İş Teneke Ambalaj olarak biz, bölgesinin dışında tüm Türkiye ye hizmet veren teneke ambalaj sektöründe büyüyen ve gelişen markalarından biri olmuştur. Ürünlerimizin başında gelen endüstriyel metal ambalajlar üretmekteyiz. Bununla beraber Metal ofset baskı hatlarımızla Türkiye de birçok metal ambalaj üreticisine baskı hizmeti vermekteyiz.

Deneyim ve tecrübeyi yarınlara ışık tutması için kullanarak insana ve doğaya olan saygımızla işimizi severek yapıyoruz.

Her geçen gün daha da büyürken Adana da bulunan fabrikamızda güçlü ve heyecanlı bir ekiple hizmet veriyoruz.

Sizler için değerli olan bizim içinde değerlidir mantığı ile yola çıkarak, ürünlerinizi koruyacak ve onlara pazarda daha da değer katacağına inandığımız metal ambalajları geniş ürün yelpazemizle zamanın bize sağladığı teknolojiyi kullanarak üretiyoruz.

Temiz İş Teneke Ambalaj olarak bizler insan ve doğaya olan sorumluluğun farkında olup, bu doğrultuda kalitemizi daha ileriye taşımak ve daha iyi hizmet verebilmek için sürekli bir gelişim ve hassasiyet içerisinde üretiyoruz.

EN TR